Ogrodzenia gabionowe to nowoczesny sposób zaaranżowania zewnętrznej przestrzeni, niepowtarzalne połączenie stali i kamienia to jedyne w swoim rodzaju i jednocześnie bardzo solidne rozwiązanie.

Produkowane przez naszą firmę ogrodzenia gabionowe mechanicznie utrzymują drut w pierwotnym kształcie i zapobiegają jakimkolwiek zmianom lub odkształceniom. Metoda spawania wykorzystywana podczas produkcji elementów gabionów daje doskonałą wytrzymałość mechaniczną oraz nie generuje powstawania ognisk korozji w miejscu połączenia. Wpływa to na trwałość i estetykę wykonania gotowego kosza gabionowego. Przeprowadzone testy wytrzymałościowe z wykorzystaniem specjalnej komory - komory solnej   (wytwarzającej agresywną atmosferę potęgującą wpływ czynników atmosferycznych) wykazały, że stalowe elementy gabionów, pokryte odpowiednią warstwą powłoki cynkowej to najlepsze połączenie.

Gabion, wykorzystując zestawienie metalu i kamienia naturalnego, daje bardzo interesujący efekt wizualny, a jednocześnie stanowi odporną i wytrzymałą konstrukcję ogrodzeniową. Bardzo dobrze prezentuje się wraz z systemowymi panelami metalowymi i drewnianymi. Ponadto gabiony są wyjątkowo łatwe w montażu, a wypełnienie naturalnym materiałem budowlanym nie wpływa szkodliwe na środowisko naturalne. 

gabiony_2Kosze gabionowe z ceownika to ciekawy sposób na rozwiązanie problemu ogrodzenia posesji. W naszej ofercie znajdą Państwo gabiony, które wykonane zostały z drutu pionowego fi=5mm oraz poziomego ceownika (20x8x2mm). Wszystkie elementy składające się na ogrodzenia gabionowe są ocynkowane ogniowo oraz wzmocnione dodatkowo listwami o szerokości 250mm lub 400mm. 

 

       Zapraszamy na stronę naszego Partnera: